Google Ödüllü Anketler Nedir Google Opinion Rewards?

Google Ödüllü Anketler Kolay Para Kazan?

Google ödüllü anketler diğer adıyla Google Opinion Rewards ile kolay bir şekilde para kazanmak için en basit yoldur. Google Ödüller kolay para kazanma için yapmanız gerekenleri adım adım anlatıyorum. Google Opinion Rewards artık Türkiye’de de aktif.

Bilindiği gibi ülkemizde arama motorlarında en çok arama yapılan kelimelerin başında ‘’internetten nasıl para kazanılır’’ cümlesi ağır basmaktadır. Kolay yoldan para kazanmayı herkes ister ama aslında bu kolay yollarda bile para kazanma uğruna bir emek harcamaktasınız.

Google Ödüllü Anketler Nedir, Ödüllü Anketler Ne işe Yarar?

Ödüllü anketler uygulaması size gönderilen anketleri doldurmanız karşılığında verilen Google Play kredisi yani para verilmesidir.

Google anketler uygulaması ile size gönderilen anketlere doğru ve güzel cevaplar vererek kolay para kazanabilirsiniz. Yani Google Play kredisi elde edebilirsiniz. Peki bu krediler ile ne yapabilirsiniz.

1 – Google Play Store uygulamaları satın alabilirsiniz.

2 – Google Play Store film satın alabilirsiniz.

3 – Google Play Store oyun satın alabilirsiniz.

4 – Google Play Store ile verilen ücretli hizmetleri satın alabilirsiniz.

Google Anketler Uygulamasını Nasıl Yüklerim?

Google ödüllü anketler uygulaması akıllı telefon ya da tabletlerden Google Play ile bu uygulamayı yükleyebilir ve Google anket para kazanma işlemine başlayabilirsiniz. Oldukça basit bir işlemdir.

Google Ödüllü Anketler Nedir Google Ödüllü Anketler

Google Ödüllü Anketler Uygulaması  İndir

Burada Google anketler hesap doğrulama yaparak; artık hangi hesabınızı kullanacaksanız o hesabınıza ait doğru bilgilerinizi girip hesabınızı onaylatabilirsiniz.

Google Anketler Hesabım Onaylandı Şimdi Ne Yapacağım?

Google anketler hesabım onaylandı ise yapmanız gereken herhangi bir işlem kalmamıştır. Artık para kazanmak için Google tarafından size gönderilecek anketleri beklemelisiniz.

Google Opinion Rewards ile Nasıl Para kazanılır?

Google Opinion Rewards Türkiye’de tutulacak gibi görünmektedir. Özellikleri Google Play Store’nın hizmetlerinde yararlananlar bu fırsatı değerlendirecektir. Google ödüllü anketler para kazanma adıda üstünde olduğu gibi anket doldur para kazan işidir.

Bu uygulamada bulunan anketlerin tümü Google Surveys kullanıcıları tarafından hazırlanmıştır. Bu anketler otel, ürün ve konum gibi birçok çeşitli konularda karşınıza gelecektir. İşte bu anket sorularını doğru ve güzel cevaplar vererek, sizde Google anket para kazanma sağlayabilirsiniz.  

Google Opinion Rewards Hilesi Nasıl Yapılır?

Google dünyada en büyük internet ağına ve kaliteli hizmetlere sahip saygın bir kuruluştur. Bugüne kadar hiçbir hizmetinde en ufak hileye, emeğe karşı hırsızlığa asla izin vermemektedir. Bu neden Google ödüllü anketler hilesi gibi işlere de izin vermemektedir.

Google Anketler Hakkında Sorular?

1 – Google ödüllü anketler onay sorunu: Doğru ve eksiksiz başvuru yaparsanız herhangi bir onay sorunu yaşamazsınız.

2 – Google ödüllü anketler anket gelmiyor: Anketler kimi zaman haftada bir kimi zamanda daha fazla da gelebilir. Bu tamamen Google bağlıdır.

3 – Google Opinion Rewards uygulaması ile ne kadar kazanabilirim: Genellikle telefonunuza gelen bu anketlerden 1.79 TL kazabilirsiniz. Tabi anketlere göre bazen fiyatlar değişmektedir.

Boş zamanınız varsa ve ek gelir elde etmek istiyorsanız internetten Para Kazanma Yolları Ek İş | Ek Gelir yazıma bakarak kendinize ek kazanç elde edecek yollara bakabilirsiniz. 

Yorum Yazarak Katkı Sunabilirsiniz???