Neden Blog Yazıyorum Neden Blog Yazmalısınız?

Neden Blog Yazıyorum?

Günümüzde blogcular gittikçe çoğalmakta ve gerçekten bu sayede de çokta faydalı olacak güzel hizmetlerde sunulmaktadır. Blog yazarları yani blogcular (blogger), insanlara birçok konuda yardımcı olmaktadırlar. İnsanlar, bilgi sahibi olmadıkları bir konu ya da yapamadığı veya eksik kaldığı yerde internet aracılığıyla birçok siteye girerek faydalanmaktadırlar. Bu bloggerler neden blog yazıyorum sorusuna yanıt vermiş oluyorlar.

Eminim sizde birçok işinizi internet aracılığıyla google sayesinde sitelere girerek yapıyorsunuzdur. Sizde bir katkım olsun diyorsanız sizde bu blogger olabilirsiniz. Neden olmasın.

Neden Blog Yazıyorum Derseniz?

# Ben neden blog yazıyorum, çünkü yazı yazmak ve faydalı olacak bilgiler üretmek çok hoşuma gidiyor. Beni heyecanlandırıyor. Kendimi iyi hissetmemi sağlıyor. Bu yüzden yazdıkça yazasım geliyor.

# Blog yazarları tam da böyle hep üretim çabası içindedirler. Hayatlarının bir parçası haline getirmişlerdir. Nitekim bende öyle yaptım.

# Ben zevk alarak blog yazarlığı yapıyorum. Eğer işinizi severek yaparsanız başarırsınız. Ben, yazarken de öyle boş boş değil, gerçekten kaliteli ve ziyaretçilerin ilgisini çekecek ve faydalı olacak yazılara yer veriyorum. Açık, net, anlaşılır ve özgün yazılar yazmaya çok dikkat ve önem gösteriyorum.

neden blog yazıyorum

# Blog yazmaya karar verdiğim andan itibaren araştırmalarıma hız vererek önce site kurmasını öğrenmeliydim. Daha sonra da yazacağım yazılarımı sitemde nasıl yayınlayacağım konusunda eğitim videolarını izleyerek sitemi hizmet verir hale getirdim. Tabi bir miktar maddiyat harcayarak oldu.

# Profesyonel yapmak istiyorsanız biraz maddiyat harcamalısınız. Bu hale getirene kadar çok uykusuz kaldım ama hiç bırakmadım, zevkle ve severek uğraştım.

# Blogumu hayatımın içine katarak her zaman ilgilenip devamlı güncelledim. Her zaman üretken oldum. Üretkenlik blogcu (blogger) olmanın vazgeçilmez koşuludur.

# Sizlerde yapabilirsiniz, zor değil yeter ki karar verip, azim ve istekle birlikte sabırlı olun, tabi yazı yazmayı, araştırmayı sevmeniz gerekmektedir. Blog site yazarlığında en önemli husus sabırlı olmaktır. Siz işinizi sabırla yaparsanız bu işten para dahi kazanabilirsiniz. Zaten para size kendisi gelecektir siz işinize sıkı sıkı sarılıp severek yapın yeter.

# Blog yazarlığı yapmak gerçekten çok güzel ve zevklidir. Sizde blog site kurmak isterseniz. Blog Nasıl Açılır Adım Adım Blog Açma | Blog Kurma? yazıma bakarak blogunuzu kurmaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yazarak Katkı Sunabilirsiniz???