Blogger Footer Ekleme Kodu Siteye Nasıl Eklenir?

blogger tema şablonu yüklemek
Blogger Tema Şablonu Yüklemek, Değiştirmek, Yedek Alma?
27 Şubat 2019
Ücretsiz Blogger Tema Siteleri
Ücretsiz Blogger Tema Siteleri | Ücretli Blogger Tema Siteleri
28 Şubat 2019

Blogger Footer Ekleme Kodu Siteye Nasıl Eklenir?

blogger footer ekleme kodu

Blogger Footer Ekleme Kodu Siteye Nasıl Eklenir?

Blogger footer ekleme kodu blogger sitenize ya da blogunuza ekleyerek, blogger sitenizde alt bilgi ekleyebilirsiniz. Bu sayede sizde web sitenizde footer kodu ile istediğiniz düzene erişebilirsiniz.

Blogger Blogspot sitenizi daha düzenli hale getirmek ve alt bilgi eklemek mi istiyorsunuz işte size vereceğim kod ile bu işlemi çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Bu kod sayesinde gadget ekle ile istediğiniz gibi araçlar ekleyebileceksiniz.

Tavsiye Yazı: Blogger Menü Düzenleme Kodu | Blogger HTML Kodları?

Web siteniz için gerçekten olmazsa olmaz alt bilgi kısmı güzel bir düzen ile ziyaretçilerinizi de etkilemenizi sağlayacaktır. Blogger alt bilgi ekleme kodu ile çok güzel düzenler kurabilirsiniz.

Blogger Footer Ekleme Kodu?

Blogger footer yani alt bilgi kodu eklemek için 2 adımla bu işlemi yapıcaz. Bunun aşağıdaki adımları dikkatli bir şekilde yapmanızı tavsiye ediyorum.

Çünkü herhangi bir kod yanlış girmeniz halinde blogger siteniz zarar görebilir. Bu neden sitenizin bu kısmı ile uğraşmadan yedeğinizi de almanızı tavsiye ederim.

1 – Blogger Footer Ekleme 1. adım

İşte blogger sitenize ekleyeceğiniz blogger footer kodu bu kodu eklemek için blogger yönetim paneli >> tema >> Html’yi düzenle kısmına gelin. Daha sonra kodların bulunduğu alanı bir kere tıklayın ve ctrl+f butonlarını tıklayın.

Sağ üst tarafta açılan arama yerine önce ]]></b:skin> bu kodu yazarak aratın ve aşağıdaki kodu bu kodun hemen üzerine ekleyin.

blogger footer ekleme kodu

footer#ABT_Footer_Wrap{ margin: 0px!important; padding:15px 0!important; min-width:100%!important; background: rgb(33,33,33)!important;} #ABT_Footer_Inner-Wrapper{ max-width: 1050px!important; margin: 0 auto!important; } .ABT_Footer-Tabs{ width: 31%!important; float: left!important; text-align: left; } .ABT_Footer_Stylings h2{ background: none!important; color: #fff!important; font-size: 14px!important; margin-bottom: 30px!important; text-transform: uppercase!important; letter-spacing: 1px!important; overflow: hidden!important; padding-left: 15px!important; position: relative!important; } .ABT_Footer_Stylings h2:before{ content: ”!important; width: 5px!important; position: absolute!important; background-color: rgb(221,47,47)!important; border-radius: 5px!important; height: 100%!important; left: 0!important; z-index: 8!important; } .ABT_Footer_Stylingsh2:after{ content: ”!important; background-color: #2F2D2D!important; height: 1px!important; width: 100%!important; position: absolute!important; top: 50%!important; margin-top: -1px!important; margin-left: 8px!important; } .ABT_Footer_Stylings h2:hover:before { background-color: #7ee0b3!important; } .ABT_Footer_Stylings h2:hover:after{ background-color: #7ee0b3!important;} #ABT_Footer_Stylings2{margin: 0 3.5%}.ABT_Footer_Stylings{color: #fff;}

2 – Blogger Footer Ekleme 2. Adım

Yukarıdaki kodu ekledikten sonra bu seferde </body> kodunu arayarak bulun ve hemen üzerine aşağıdaki kodu ekleyin. İşte blogger footer kodu ekleme bu kadar.

blogger footer ekleme kodu

<footer id=’ABT_Footer_Wrap’>
<div id=’ABT_Footer_Inner-Wrapper’ class=’row’>
<div class=’ABT_Footer-Tabs col-sm-4′ id=’ABT_Footer_Tab_1′ style=’margin: 0px!important;’>
<div class=’ABT_Footer_Stylings’ id=’ABT_Footer_Stylings1′>
<b:section class=’ABT_Footer_Widget_Wrap’ id=’ABT_Footer_Widget_Wrap1′ preferred=’yes’></b:section>
</div>
</div>
<div class=’ABT_Footer-Tabs col-sm-4′ id=’ABT_Footer_Tab_2′>
<div class=’ABT_Footer_Stylings’ id=’ABT_Footer_Stylings2′>

<b:section class=’ABT_Footer_Widget_Wrap’ id=’ABT_Footer_Widget_Wrap2′ preferred=’yes’></b:section>

</div>

</div>

<div class=’ABT_Footer-Tabs col-sm-4′ id=’ABT_Footer_Tab_3′>

<div class=’ABT_Footer_Stylings’ id=’ABT_Footer_Stylings3′>
<b:section class=’ABT_Footer_Widget_Wrap’ id=’ABT_Footer_Widget_Wrap3′ preferred=’yes’></b:section>

</div>
</div>

<div style=’clear: both’></div>
</div>
</footer>

blogger footer ekleme kodu

wpwebblogger
wpwebblogger
Wordpress, Blogger ve Seo konuları hakkında özgün ve kaliteli içerikler sunmaya çalışan, her zaman kendini yenileyen ve geliştiren bir blogger. Tüm içerikler kişisel ve tamamen bilgi amaçlıdır.

Yorum Yazarak Katkı Sunabilirsiniz???

tr Turkish
X
%d blogcu bunu beğendi: