Ücretsiz Blogger Tema Siteleri | Ücretli Blogger Tema Siteleri

blogger footer ekleme kodu
Blogger Footer Ekleme Kodu Siteye Nasıl Eklenir?
28 Şubat 2019
Blogger Tema Düzenleme
Blogger Tema Düzenleme Ayarları Nasıl Yapılır?
2 Mart 2019

Ücretsiz Blogger Tema Siteleri | Ücretli Blogger Tema Siteleri

Ücretsiz Blogger Tema Siteleri

Ücretsiz Blogger Tema Siteleri | Ücretli Blogger Tema Siteleri

Ücretsiz Blogger tema siteleri arayanlar için aşağıda tam 6 tane Blogger temalarını ücretsiz olarak indirebileceğiniz sitelerden bahsedeceğim. Aynı zamanda bu sitelerden Blogger temaları ücretli olarak da satın alabilirsiniz.

Aşağıda bulunan sitelerden hem ücretli hemde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz temalar bulunmaktadır. Bu sitelerden istediğiniz temayı inceleyerek ücretli olarak da satın alabilirsiniz.

Bu ücretsiz Blogger sitelerinden tema bulmak için uğraşmak istemiyorsanız, özenle seçtiğim ücretsiz Blogger temaları arasından seçtiğim en iyi tema şablonları yazımdan Blogger Blogspot blogunuz için tema seçebilirsiniz.

Tavsiye Yazı: Ücretsiz Blogger Temaları | Ücretli 100+ En iyi Şablonlar

Tavsiye yazı: Blogger Tema Şablonu Yüklemek, Değiştirmek, Yedek Alma?

Tavsiye yazı: Blogger Tema Düzenleme Ayarları Nasıl Yapılır?

Tavsiye yazı: Blogger Menü Düzenleme Kodu | Blogger HTML Kodları

Tavsiye yazı: Blogger Footer Ekleme Kodu Siteye Nasıl Eklenir?

Tavsiye yazı: Blogger Yerleşim Alanı Düzenleme | Blogger Gadget Ekleme

Blogger blogunuz için ücretsiz tema şablonları arıyorsanız, işte ücretsiz Blogger tema siteleri;

Ücretsiz Blogger Tema Siteleri

Ücretsiz Blogger Tema Siteleri?

Bu siteler sayesinde blogunuza uygun ve hayalinizdeki Blogger tema şablonunu çok rahat bir şekilde bulabileceğiniz sitelerdir.

Bu sitelerde bulunan temalarla; magazin, haber, blog, kişisel blog, yaşam tarzı, dergi, teknoloji, eğlence, seyahat, yemek, spor, fotoğraf, gezi, kadın, makyaj, moda, video, portföy, iş, oyun, ajans, sağlık gibi ve benzeri birçok blog kurulumu yapmanız için ücretsiz Blogger temaları bulabilirsiniz.

Blogunuz için temiz, basit, minimalist, viral, modern, şık, zarif, mobil uyumlu, Seo dostu, ve hızlı ve de reklam bölümleri hazır tema şablonunu seçmenizi de tavsiye ederim.

Ücretsiz Blogger Tema Siteleri

1 – Themesblogger

Bu site zaten Blogger’ın blogspot.com alt yapısında olduğundan da anlaşılacağı üzere Blogger’a aittir. Ücretsiz olarak sizlere sunmaktadır. Tam 54 adet Blogger teması şablonu bulunmaktadır.

Zaten bildiğiniz gibi Blogger yönetici panelinde tema bölümünde de sunulan temalar işte burada da kullanıcılara sunulmaktadır.

2 – Themexpose

Gerçekten harika temalar oluşturan bir firma buraya bakmanızı şiddetle tavsiye ederim. Bu temalar sizin hayalinize göre hazırlanmış birçok tema bulabilirsiniz. Bu sitede tam 70 adet ücretsiz Blogger tema şablonu kullanıma sunulmuştur.

3 – Mybloggerthemes

Bu sitede Blogger temaları muhteşem bir şekilde hazırlanmış ve birçok blog site için uygun çok çeşitli ücretsiz Blogger temaları bulunmaktadır. 1000’i aşkın tma şablonu bulunmaktadır. Oldukça çok tema bulunmaktadır.

4 – Gooyaabitemplates

Bu sitede gönlünüze göre Blogger teması bulabilirsiniz. Çünkü bu sitede yaklaşık 2000 kadar ücretsiz Blogger teması bulunmaktadır.

5 – Soratemplates

Bu sitede de blogunuza uygun bulabileceğiniz 320 adet Blogger ücretsiz tema bulabilirsiniz.

6 – Btemplates

Bu sitede de 3000’i aşkın Blogger ücretsiz tema şablonları bulunmaktadır.

Bu siteler sizin hayalinizdeki blogunuz için uygun birçok tema olduğunu belirtmeliyim. Bu Blogger ücretsiz tema siteleri aradığınız siteler. Kolay gelsin.

wpwebblogger
wpwebblogger
Wordpress, Blogger ve Seo konuları hakkında özgün ve kaliteli içerikler sunmaya çalışan, her zaman kendini yenileyen ve geliştiren bir blogger. Tüm içerikler kişisel ve tamamen bilgi amaçlıdır.

4 Comments

 1. Ali Yatarkalkmaz dedi ki:

  Templateism’de çok güzel temalar yapıyor 🙂 Oraya da bakabilirler Blogger kullananlar.

 2. fatih4142 dedi ki:

  peki bunları sitemizde ücretsiz ne kdr zaman kullanabiliyoruz?

  • wpwebblogger dedi ki:

   Genellikle demo özellikleri bedava olarak sunulmaktadır. Zaten biraz kod bilgisine de sahipseniz temayı istediğiniz düzene getirebilir ve kullanabilirsiniz. Bu temaları süre olarak ömür boyu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazarak Katkı Sunabilirsiniz???

tr Turkish
X
%d blogcu bunu beğendi: