FLYCOD İletişim Yönetimi Bölümü Ayarları Nasıl Yapılır?

WordPress 503 Service Unavailable Hatası
WordPress 503 Service Unavailable Hatası | Çözümü ?
21 Şubat 2019
domain banlı mı alanadı cezalı mı
Domain Banlı Mı? Alan Adı Banlı Mı? Nasıl Anlaşılır?
23 Şubat 2019

FLYCOD İletişim Yönetimi Bölümü Ayarları Nasıl Yapılır?

flycod iletişim yönetimi

FLYCOD İletişim Yönetimi Bölümü Ayarları?

Flycod hazır web sitenizde iletişim oluşturmak, banka hesapları, satış noktası ve insan kaynakları yönetimini Flycod iletişim yönetimi bölümünden bütün bu işlemleri çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. 

Flycod web sitenizin header yani üst kısmını ayarlamayı öğrenmek için FLYCOD Header Ayarlama, Arkaplan Rengi, Bağlantı | Resim Ayarları? yazıma bakarak yapabilirsiniz.

Kategori ve sayfanızı eklemeyi öğrenmek için FLYCOD Sayfa Ekleme ve Kategori Ekleme Nasıl Yapılır? yazıma bakarak nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Ayrıca web sitenizin SEO ayarlamasını yapmak için FLYCOD SEO Ayarları Google Anaytics reCAPHTA Ayarı? yazıma bakarak yapabilirsiniz.

Flycod hazır web sitesi sayesinde, web sitenizde flycod iletişim bölümünde iletişim oluşturabilir, banka hesaplarınızı ekleyebilir, satış noktanızı koyabilir ve insan kaynaklarınızı yönetecek bilgilerinizi ekleyebilirsiniz. Şimdi nasıl yapacağınızı adım adım anlatayım: 

FLYCOD İletişim Yönetimi Bölümü Ayarları?

Flycod satış noktası ekleme işlemi yapmak için Flycod Admin Paneli >> İletişim Yönetimi sekmesini tıklayın ve girin.

flycod iletişim ayarları

1 – Flycod İletişim Yönetimi Ayarları?

İletişim yönetimi başlığında size ait iletişim bilgilerinizi ekleyebilirsiniz. Burada sağ üst tarafta bulunan adres/ekle butonunu tıklayarak, flycod web sitenize adres, telefon, e-posta gibi bilgilerinizi girebilirsiniz.

adres ayarları 

Son olarak sayfanın alt kısmında bulunan kaydet butonuna basmayı unutmayın.

 flycod adres ekleme

2 – Flycod Banka Hesapları Yönetimi Ayarları?

Flycod banka hesapları yönetimi kısmı genelde e-ticaret sitesi ya da ürün satışı yapan siteler içindir. Bu kısım sayesinde flycod sayesinde çok kolay bir şekilde web sitenize banka hesaplarınızı ekleyebilirsiniz.

 flycod iletişim yönetimi

3 – Flycod Satış Noktaları Ayarları?

Flycod satış noktası ekleme işlemini daha detaylı öğrenmek için FLYCOD Satış Noktası Ekleme Nasıl Yapılır? yazıma bakarak öğrenebilirsiniz.

4 – Flycod İnsan Kaynakları Yönetimi Ayarları?

Flycod insan kaynakları yönetimi kısmı da Flycod firmasının güzel hizmetlerinden biridir. Bu kısım sayesinde insan kaynaklarınızı yönetebilirsiniz. Buraya gireceğiniz e-mail kullandığınız e-mail olmalıdır. Çünkü bu e-maile müşterileriniz tarafından bildirimler gelecektir. Son olarak ekle butonuna basın ve kaydedin.

flycod iletişim yönetimi

FLYCOD hazır web sitesi ile harika sitenizi oluşturabilirsiniz. Görüldüğü üzere her bölüm hazır ve gayet basit ve başarılı bir şekilde hizmete hazırlanmıştır. 

wpwebblogger
wpwebblogger
Wordpress, Blogger ve Seo konuları hakkında özgün ve kaliteli içerikler sunmaya çalışan, her zaman kendini yenileyen ve geliştiren bir blogger. Tüm içerikler kişisel ve tamamen bilgi amaçlıdır.

Yorum Yazarak Katkı Sunabilirsiniz???

tr Turkish
X
%d blogcu bunu beğendi: