Google Adsense Alternatifi Reklam Veren Siteler 10+ Site?

Blogger Tema Düzenleme
Blogger Tema Düzenleme Ayarları Nasıl Yapılır?
2 Mart 2019
blogger menü düzenleme kodu
Blogger Menü Düzenleme Kodu | Blogger HTML Kodları?
3 Mart 2019

Google Adsense Alternatifi Reklam Veren Siteler 10+ Site?

adsense alternatifi reklam veren siteler

Google Adsense Alternatifi Reklam Veren Siteler 10+ En Çok Kazandıran?

Google Adsense alternatifi reklam veren siteler sayesinde Google Adsense’de ban yiyen ve para kazanmaya devam etmek isteyenler için birçok reklam yayımlama imkanı sunan siteler bulunmaktadır.

Google Adsense ile reklam almaya çalışıp alamayan birçok web sitesi bulunmaktadır. Sizlerde bu siteler arasındaysanız eğer hemen vazgeçmeyin para kazanmanın tek yolu Adsense değildir.

Adsensenizin banlı olup olmadığını ya da sitenizin sandboxta olup olmadığını bilmiyorsanız öğrenmek için aşağıdaki tavsiye yazılarıma bakarak geniş bilgi edinebilirsiniz.

Tavsiye Yazı: Domain Banlı Mı? Alan Adı Banlı Mı? Nasıl Anlaşılır?

Tavsiye Yazı: Sitem Sandbox Da Mı, Google Sandbox Nedir, Kurtulmak?

Bugün internet dünyası o kadar büyük ki Google Adsense alternatifi reklamlar veren birçok siteler bulunmaktadır. Bu sayede para kazanmaya devam edebilirsiniz. İşte sizde web sitenizde para kazanmaya devam etmek istiyorsanız ve reklam vermek istiyorsanız eğer Google Adsense alternatifi reklam veren siteler sayesinde web sitenizde reklam yayımlayabilirsiniz.

adsense alternatifi reklam veren siteler

Google Adsense Alternatifi Reklam Veren Siteler En Çok Kazandıranlar?

1 – Adcash

Reklam veren sitelerden olan adcash ile web sitelerinizde reklam verebilirsiniz. Ödemeleri genellikle aylık olarak yapmaktadırlar. Banner, text ve CPM şeklinde reklam veren site ve daha birçok reklam sunumlarına sahiptir.

2 – Bidvertiser

Özellikle Adsense ile arası bozulanların yani ban yiyenlerin kullandığı bir reklam platformudur. Çeşitli ve birçok reklamda yer almaktadır. Türkçe reklamlar da bulunmaktadır.

3 – Reklamstore

Birçok platforma reklam almak istiyorsanız işte tam aradığınız reklam yayımlama sitelerinden bir tanesidir. Çok fazla reklam yelpazesi olduğunu da belirtmek isterim. Ödemelerinizi de rahatça alabilirsiniz.

4 – Admatic

Adsense ile arası bozuk olanların tercih ettiği bir diğer reklam veren site Admatic’dir. Bu sitede popup reklamlar ile çalışılması ve de sitenizin kenarlarına ekleyeceğiniz kodlar ile gösterim başı ücret alacağınız sitelerdendir.

5 – Clicksor

Popup yani site açılışında gösterilen reklamları sunmaktadır. Türkçe sitelere de reklam vermektedir. Ayrıca reklam çeşitliliği de oldukça fazladır.

6 – Infolinks

Bu reklam sitesi reklamları In-Line olarak tabir edilen reklamları yani bazı kelimelere eklenen ve ziyaretçi karşısına küçük ekran olarak çıkan reklam çeşitleri olarak sunmaktadır. Adsense reklam yerine kullanabileceğiniz reklam sitelerindendir.

7 – Admitad

Satış ortaklığı ile reklam kazanç sağlayacağınız bir sitedir. Birçok firma ile satış ortaklığı bulunmaktadır. Özellikle de Türkiye’de satış ortaklığında da iyi durumda olduğunu söyleyebiliriz.

8 – Affocean

Affocean siteside satış ortaklığı ile kazanç sağlayabileceğiniz sitelerden olduğunu belirteyim. Sitenizde kullanabileceğiz çok çeşitli ürünlerin olduğunu da belirtelim.

9 – Reklam9

Reklam9 sitesi ile hem tıklama hem de gösterim ile kazanç sağlayacağınız sitelerdendir. Alt limit olarak 20 TL’dir. Bu platform sayesinde çok değişik reklam modelleri yayımlayabilirsiniz.

10 – Ligatus

Ligatus tıklama başı değişen ücretler vermektedir. Bu siteden reklam almak için web sitenizin yüksek bir hite sahip olması ilk şartlardandır.

11 – Maxad 

Türkiye’de özellikle oyun ve video gibi özelliklerde reklam yayımlamaktadır. Ayrıca Maxad reklamları çok farklı modelleri sunmaktadır.

wpwebblogger
wpwebblogger
Wordpress, Blogger ve Seo konuları hakkında özgün ve kaliteli içerikler sunmaya çalışan, her zaman kendini yenileyen ve geliştiren bir blogger. Tüm içerikler kişisel ve tamamen bilgi amaçlıdır.

Yorum Yazarak Katkı Sunabilirsiniz???

tr Turkish
X
%d blogcu bunu beğendi: