WordPress Blog Temaları Ücretli En İyi | 10+ Temalar

adsense uyumlu wordpress temaları
Adsense Uyumlu WordPress Temaları Ücretsiz | 15+ Temalar
7 Şubat 2019
wordpress haber temaları
WordPress Haber Temaları Ücretli En İyi |10+ Temalar
7 Şubat 2019

WordPress Blog Temaları Ücretli En İyi | 10+ Temalar

wordpress blog temaları

WordPress Blog Temaları?

Bir site kurmaya karar verdiyseniz eğer ilk yapmanız gerekenlerden bir tanesi kesinlikle SEO uyumlu, hızlı ve duyarlı wordpress blog temaları arasından bir tema seçip, web sitenize yüklemek olmalıdır. 

Site kurma konusunda yeni başlayanların ücretli WordPress blog temaları yerine WordPress Blog Teması Ücretsiz En İyi Olanlar 30+ yazıma bakarak, istediğiniz blog temayı seçerek başlamanızı öneririm. Böylece en azından ücretli temaya geçene kadar tecrübe edinmeniz için bu temaları denemeniz size yarar sağlayacaktır.

En iyi WordPress ücretli temaları tasarımını yapan My Theme Shop ile Theme Forest firmalarından seçtiğimi belirtmek isterim. Çünkü bu firmalar; duyarlı ve hızlı temalar ile SEO ve WordPress uyumlu temaları üretmektedirler.

Bu nedenle sitenizin hızlı WordPress blog temaları ve SEO uyumlu WordPress blog temaları gibi özelliklere sahip bir tema ile inşa edilmesi çok ama çok önemlidir. Hem kullanıcı hemde Google’de üst sıralara çıkmada size çok yardımcı olacaktır.

Sitenizin hızını Site Hızı Test Etmek 11 Farklı Yol İle Test Edin? yazıma bakarak site hızınızı test edebileceğiniz araçları öğrenebilirsiniz. Böylece eksiklikleriniz görüp tamamlayabilirsiniz.

Web site kurma konusunda iyiyseniz profesyonel WordPress blog temaları kullanmalısınız. Çünkü her işte olduğu gibi bu işte de rakipleriniz olacaktır. Bu nedenle en iyi hızlı WordPress blog temaları arasından bir tema kurmanız sizi rakiplerinizden bir adım öne çıkaracaktır.

En iyi ücretli WordPress blog temaları arasından seçtiğiniz temaların yanı sıra birde içeriklerinizin kaliteli, SEO uyumlu ve kopyadan uzak yazılar olması gerekmektedir. SEO Uyumlu Makale Nasıl Yazılır | 15 Altın Madde? yazıma bakarak SEO uyumlu makale nasıl yazılır öğrenebilirsiniz. 

Kuracağınız siteniz için en iyi WordPress blog temaları arasından sizler için seçtiğim son derece şık ve modern olan ücretli WordPress blog temaları arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Burada canlı demo linkini kullanarak nasıl bir tasarıma sahip olduğunu inceleyebilirsiniz.

WordPress Blog Temaları Hızlı ve SEO Uyumlu WordPress Blog Temaları 

1 – Ebullient

Theme Forest tarafından üretilmiştir. Temiz, duyarlı düzene sahip, WPML, WooCommerce ile uyumludur. Widget hazır, modern blog düzenine bulunan ve sosyal odaklı tasarıma sahiptir. Yaşam tarzı, iş, blog ve gazete gibi site kurmanız için ideal bir temadır. WordPress kişisel blog temaları için harika bir temadır.

  wordpress blog temaları

CANLI DEMO <<>> İNDİR

2 – Socially Viral 

My Theme Shop tarafından üretilen Socially Viral tema sosyal medya odaklı blog site kurmak isteyenler için çok güzel bir temadır. Duyarlı, hızlı ve SEO ile uyumlu olarak tasarlanmış, sosyal medya üzerinden trafik alabileceğiniz muhteşem bir WordPress blog temasıdır.  

 wordpress blog temaları

CANLI DEMO <<>> İNDİR

3 – Steadylncome

My Theme Shop tarafından üretilmiştir. Tema duyarlı, hızlı ve SEO uyumludur. Çevrimiçi pazarlamacılar, blog yazarları ve girişimciler için harika bir WordPress blog temasıdır. Güçlü abonelik aracı, reklam optimizasyonu ve öne çıkan ürünler bölümü ile çevrimiçi kazançlarınızı artıracak tasarıma sahiptir.

 wordpress blog temaları

CANLI DEMO <<>> İNDİR

4 – PenNews

Theme Forest tarafından üretilmiştir. Duyarlı, temiz ve SEO optimize edilmiş harika tasarıma sahip çok amaçlı site kurulumu için ideal temadır. WooCommerce ile mobil uyumludur. E-ticaret, haber, dergi ve blog gibi birçok site yapımı için harika bir temadır.

 wordpress blog temaları

CANLI DEMO <<>> İNDİR

5 – Interactive

Tema tasarımı oldukça özenle yapılmış olup, SEO üst düzeyde, hızlı ve duyarlı tasarıma sahiptir. My Theme Shop firmasının bir ürünüdür. Daha birçok özelliği bulunan profesyonel blog temasıdır.

 wordpress blog temaları

CANLI DEMO <<>> İNDİR

6 – Cool

My Theme Shop firmasının bir ürünüdür. Arama motorları optimizasyonu yapılmış, SEO odaklı, duyarlı ve hızlı bir temadır. Yemek, sağlık, ev dekarasyonu, makyaj, moda ve blog gibi birçok site için harika temadır. Özellikle kadın teması olarak kullanılmaktadır.

wordpress blog temaları 

CANLI DEMO <<>> İNDİR

7 – Gloria

Temiz, zarif, duyarlı ve SEO optimize edilmiş harika bir temadır. Hızlı, basit ve kullanımı kolaydır. Haber, dergi, gazete, yaşam tarzı, portföy, moda, kişisel ve blog temasıdır. Theme Forest tarafından üretilmiştir.

 wordpress blog temaları

CANLI DEMO <<>> İNDİR

8 – Espresso

WooCommerce ile uyumlu, duyarlı, temiz, esnek, minimalist, retina hazır, son derece hızlı ve SEO uyumlu harika bir temadır. Haber, dergi ve blog gibi birçok tema için ideal Theme Forest temasıdır.

 wordpress blog temaları

CANLI DEMO <<>> İNDİR

9 – Maddux

Kullanımı kolay, fotoğrafları, videoları, müzikleri ve diğer içerikleri ile okuyucuyu meşgul eden ve sitenize geri dönecek şekilde tasarlanmış modern, temiz ve duyarlı bir temadır. Haber, blog, fotoğrafçılık ve dergi siteleri gibi birçok site için idealdir. Theme Forest temasıdır.

 wordpress blog temaları

CANLI DEMO <<>> İNDİR

10 – Sensational

Duyarlı, hızlı ve SEO optimize edilmiş ve daha birçok özelliği bulunan My Theme Shop firmasının bir ürünüdür. WooCommerce uyumlu Adsense ile para kazanma için optimize edilmiş blog temasıdır.

wordpress blog temaları 

CANLI DEMO <<>> İNDİR

11 – Sprout

Temiz, esnek, minimalist, duyarlı ve modern Theme Forest temasıdır. Gazete, haber, dergi ve blog siteleri ve daha birçok site için idealdir.

wordpress blog temaları 

CANLI DEMO <<>> İNDİR

12 – The Breakıng News

Temiz, duyarlı, basit, minimalist, modern ve WooCommerce uyumlu Theme Forest temasıdır. Haber, kişisel, forum, dergi ve blog temasıdır.

 wordpress blog temaları

CANLI DEMO <<>> İNDİR

 

wpwebblogger
wpwebblogger
Wordpress, Blogger ve Seo konuları hakkında özgün ve kaliteli içerikler sunmaya çalışan, her zaman kendini yenileyen ve geliştiren bir blogger. Tüm içerikler kişisel ve tamamen bilgi amaçlıdır.

Yorum Yazarak Katkı Sunabilirsiniz???

tr Turkish
X
%d blogcu bunu beğendi: