WordPress Haber Temaları Ücretli En İyi |10+ Temalar

wordpress blog temaları
WordPress Blog Temaları Ücretli En İyi | 10+ Temalar
7 Şubat 2019
wordpress kurumsal temaları
WordPress Kurumsal Temaları Ücretli En İyi | 10+ Temalar
7 Şubat 2019

WordPress Haber Temaları Ücretli En İyi |10+ Temalar

wordpress haber temaları

WordPress Haber Temaları?

Bir site kurmaya karar verdiyseniz eğer ilk yapmanız gerekenlerden bir tanesi kesinlikle SEO uyumlu, hızlı ve duyarlı WordPress haber temaları arasından bir tema seçip, web sitenize yüklemek olmalıdır. 

Site kurma konusunda yeni başlayanların ücretli WordPress haber temaları yerine WordPress Ücretsiz Haber Teması | En İyi 30+  yazıma bakarak, istediğiniz haber temayı seçerek başlamanızı öneririm. Böylece en azından ücretli temaya geçene kadar tecrübe edinmeniz için bu temaları denemeniz size yarar sağlayacaktır.

En iyi WordPress ücretli temaları tasarımını yapan My Theme Shop ile Theme Forest firmalarından seçtiğimi belirtmek isterim. Çünkü bu firmalar; hızlı ve duyarlı temalar ile SEO ve WordPress uyumlu temaları üretmektedirler.

Bu nedenle sitenizin hızlı WordPress haber temaları ve SEO uyumlu WordPress haber temaları gibi özelliklere sahip bir tema ile inşa edilmesi çok ama çok önemlidir. Hem kullanıcı hemde Google’de üst sıralara çıkmada size çok yardımcı olacaktır.

Sitenizin hızını Site Hızı Test Etmek 11 Farklı Yol İle Test Edin? yazıma bakarak site hızınızı test edebileceğiniz araçları öğrenebilirsiniz. Böylece eksiklikleriniz görüp tamamlayabilirsiniz.

Web site kurma konusunda iyiyseniz profesyonel WordPress haber temaları kullanmalısınız. Çünkü her işte olduğu gibi bu işte de rakipleriniz olacaktır. Bu nedenle en iyi hızlı WordPress haber temaları arasından bir tema kurmanız sizi rakiplerinizden bir adım öne çıkaracaktır.

En iyi ücretli WordPress haber temaları arasından seçtiğiniz temaların yanı sıra birde içeriklerinizin kaliteli, SEO uyumlu ve kopyadan uzak yazılar olması gerekmektedir. SEO Uyumlu Makale Nasıl Yazılır | 15 Altın Madde? yazıma bakarak SEO uyumlu makale nasıl yazılır öğrenebilirsiniz. 

Kuracağınız siteniz için en iyi WordPress haber temaları arasından sizler için seçtiğim son derece şık ve modern olan ücretli WordPress haber temaları arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Burada canlı demo linkini kullanarak nasıl bir tasarıma sahip olduğunu inceleyebilirsiniz.

WordPress Haber Temaları Hızlı ve SEO Uyumlu WordPress Haber Temaları?

1 – Ceres

Duyarlı, modern ve temiz tasarıma sahip bir haber temasıdır. Retina hazır, kullanımı kolay ve daha birçok özelliği bulunan, şık bir tasarım ile kodlanmış bu tema incelenmeye değerdir. Theme Forest firmasının ürünüdür. 

  Wordpress haber temaları

CANLI DEMO << >> İNDİR

2 – NewsToday

Hızlı, duyarlı ve SEO optimize edilmiş, çok amaçlı kullanım için tasarlanmış temadır. Haber, gazete, siyaset, spor, oyun, teknoloji, seyahat ve çok daha birçok web site yapımı için ideal bir temadır. My Theme Shop firmasının ürünüdür. 

 Wordpress haber temaları

CANLI DEMO << >> İNDİR

3 – PenNews

Theme Forest firmasının ürünüdür. Duyarlı, temiz ve harika tasarıma sahip çok amaçlı site kurulumu için ideal temadır. WooCommerce, SEO ve mobil uyumludur. E-ticaret, haber, dergi ve blog gibi birçok web site kurulumu için tasarlanmıştır. 

 Wordpress haber temaları

CANLI DEMO <<>> İNDİR

4 – Azar

WordPress haber ve blog teması olarak tasarlanmış, güzel, şık ve modern bir temadır. Birçok özelliği bulunan tema Theme Forest firmasının ürünüdür.

 Wordpress haber temaları

CANLI DEMO << >> İNDİR

5 – NewsOnline

My Theme Shop firmasının ürünüdür. Hızlı, duyarlı ve SEO optimize edilmiş harika profesyonel bir haber teması olarak tasarlanmış ve spor, teknoloji ve siyaset gibi daha birçok site yapımı için idealdir.  

 Wordpress haber temaları

CANLI DEMO << >> İNDİR

6 – HotNews

Hızlı, duyarlı ve SEO uyumlu WordPress haber temasıdır. Sosyal medya entegresi, çeviri hazır ve Adsense optimizeli ve daha birçok özelliğe sahip harika bir temadır. My Theme Shop firmasının ürünüdür.

 Wordpress haber temaları

CANLI DEMO << >> İNDİR

7 – Mazada

Hızlı, temiz, basit ve modern bir temadır. Theme Forest firmasının ürünüdür. Haber, gazete, dergi ve blog web siteleri için ideal temadır. 

 Wordpress haber temaları

CANLI DEMO << >> İNDİR

8 – Wikilogy

Duyarlı, şık ve modern tasarıma sahiptir. Haber, dergi, ansiklopedi, rehber, magazin ve blog web siteleri için ideal bir temadır. Theme Forest firmasının ürünüdür.

 Wordpress haber temaları

CANLI DEMO << >> İNDİR

9 – NewsTimes

SEO optimize edilmiş, hızlı ve ultra duyarlı tasarıma sahip My Theme Shop firmasının ürünüdür. WordPress haber teması için çok güzel bir temadır.

 Wordpress haber temaları

CANLI DEMO << >> İNDİR

10 – Multicote

WooCommerce uyumlu ve duyarlı harika kodlanmış Theme Forest firmasının ürünüdür. SEO amaçlı haber ve dergi web sitesi için ideal bir temadır.

 Wordpress haber temaları

CANLI DEMO << >> İNDİR

11 – Reendex

Haber, politika, spor, dünya olayları, yerel haberler, sağlık, seyahat ve gazete web siteleri için idealdir. Theme Forest firmasının ürünüdür.  

 Wordpress haber temaları

CANLI DEMO << >> İNDİR

12 – Ebullient

Temiz, duyarlı düzene sahip, WPML, WooCommerce ile uyumlu Theme Forest firmasının ürünüdür. Widget hazır, modern blog düzenine bulunan ve sosyal odaklı tasarıma sahiptir. Yaşam tarzı, iş, blog, gazete ve haber siteleri için ideal bir temadır. 

 Wordpress haber temaları

CANLI DEMO <<>> İNDİR

 

wpwebblogger
wpwebblogger
Wordpress, Blogger ve Seo konuları hakkında özgün ve kaliteli içerikler sunmaya çalışan, her zaman kendini yenileyen ve geliştiren bir blogger. Tüm içerikler kişisel ve tamamen bilgi amaçlıdır.

Yorum Yazarak Katkı Sunabilirsiniz???

tr Turkish
X
%d blogcu bunu beğendi: