WordPress Sosyal Medya Teması Ücretsiz | 10+ Temalar

WordPress Sosyal Medya Teması?

Sosyal medya sitesi kurmak için ilk yapmanız gerekenlerden bir tanesi de sitenize en iyi WordPress teması yüklemek olmalıdır. En iyi WordPress sosyal medya teması kurarak, web siteniz ile işe sağlam temel üzerinde başlamanız çok iyi olacaktır.

Bu yüzden daha en baştan temeli sağlam atmanız için ücretsiz Türkçe WordPress temaları arasından seçtiğim WordPress temalar siteniz için en ideal olanlar olacağını belirtmeliyim.

WordPress siteniz için seçeceğiniz temalarda dikkat etmeniz gereken hususlar, SEO uyumlu WordPress temaları olması ve duyarlı temalardan olması ile en hızlı WordPress temaları kuracağınız sosyal medya sitenize yükleyeceğiniz temalarda bu kriterlerin olması çok ama çok önemlidir. 

Çünkü sitenize yükleyeceğiniz içerikler daha sonra sitenizi yavaşlatabilir ve yavaş açılan bir sitede kullanıcıları kaçırabilir. Bu sadece örneklerden bir tanesidir. Kimse ziyaretçilerini kaybetmek istemez. Bunu da dikkate en iyi WordPress Türkçe video teması kurmanızı tavsiye ederim. 

WordPress tema eklemeyi ve silmeyi bilmeyenler WordPresste Tema Yüklemek ve Tema Silmek yazıma bakarak öğrenebilirsiniz. Şimdi ücretsiz WordPress sosyal medya temaları ve en çok kullanılan ve tercik edilen WordPress temaları hangileri bakalım:

WordPress Sosyal Medya Teması ile En İyi SEO Uyumlu WordPress Sosyal Medya Temaları?

1 – SociallyViral

Sosyal paylaşımların artmasına yardımcı olmak için tasarlanmış olan SociallyViral teması en iyi WordPress sosyal medya teması web sitesi kurmak için en mükemmel seçimdir. Viral trafiğinizi yükseltebilirsiniz. SEO uyumlu ve duyarlı bir temadır.

 Wordpress sosyal medya teması

CANLI DEMO << >> İNDİR

2 – İamSocial

Basit, modern görünümlü bir sosyal medya web sitesi oluşturabilirsiniz. Sosyal medyalarını kolayca bağlama fırsatı verir. Özelleştirilebilir, sezgisel, kullanımı kolay ve duyarlı ücretsiz WordPress temasıdır.

Wordpress sosyal medya teması 

CANLI DEMO << >> İNDİR

3 – İslemag

Duyarlı, düz, minimalist, Retine hazır, Bootstrap ile desteklenmiş sosyal bağlantıları olan, modern ve temiz ücretsiz WordPress sosyal medya temasıdır. Özelleştirilebilir, çeviri hazır ve SEO dostudur.

Teknoloji, haber siteleri, medya siteleri, kişisel moda blogları ve fotoğrafçılık gibi web siteleri için idealdir. Google AdSense bannerları, için idealdir.

WPML, Contact Form 7, Photo Gallery Grid, WP Product Review, SiteOrigin Page Builder ve Jetpack eklentileri için uyumludur.

Wordpress sosyal medya teması 

CANLI DEMO << >> İNDİR

4 – Socialmag

Şirketler, girişimler, e ticaret, uygulama geliştiricileri ve blog siteleri için ideal temadır. Duyarlı, modern, içerik düzenleri, medya ve sosyal paylaşımlara odaklanan bir temadır.

Üstbilgi videosu, öne çıkan içerik bölümü, reklamcılık ızgaraları, reklam yönetimi, başlık düzenleri, özel renkler, özel paneller, dergi kaydırıcısı, açılış sayfası, portföy şablonu, çoklu kenar çubuğu düzenleri, Google Adsense için özel reklam bölümleri yer almaktadır.

Sosyal paylaşım, sosyal ağ simgeleri, iletişim formu 7 entegrasyonu ve stilleri, özel iletişim sayfası ve satış ortağı için tasarlanmıştır. WooCommerce, BBPress, BuddyPress uyumlu bir ücretsiz WordPress temasıdır.

 Wordpress sosyal medya teması

CANLI DEMO << >> İNDİR

5 – Education Zone

Eğitim için özel olarak tasarlanmış ücretsiz, temiz, güzel WordPress temasıdır. Kişiselleştirme seçenekleri ile son derece özelleştirilebilir.

Kullanıcı dostu ve SEO dostu bir temadır. Özel menü, banner, dersler bölümü, referans bölümü, harekete Geçirici Mesaj Düğmesi (CTA) ile sosyal medya özellikleri bulunmaktadır.

 Wordpress sosyal medya teması

CANLI DEMO << >> İNDİR

6 – VW Blog Magazine

Duyarlı, hızlı, ekran seçenekleri, SEO dostu özellikleri ve sosyal medya uyumludur. Bootstrap ile inşa edilmiş, kullanıcı dostu ve çok amaçlı bir temadır. 

Kişisel blog, moda, yaşam tarzı, seyahat, yemek, zanaat, teknoloji ve blogcular için ideal temadır. 

 Wordpress sosyal medya teması

CANLI DEMO << >> İNDİR

7 – ReviewZine

Teknoloji, haberler, gazete, kişisel moda ve fotoğrafçılık için ideal temadır. Düz, minimalist, SEO dostu, retina hazırdır. Bootstrap ile desteklenmiş bir temadır. 

Google AdSense bannerları, özel arkaplanlar, filtrelenebilir kategoriler, etiketler, kutulu düzen ve özelleştirilebilir özelliklere sahiptir. Sosyal bağlantılara sahip, modern ve temiz, ücretsiz bir Wrodpress temasıdır.

WPML, WP Product Review, Photo Gallery Grid, SiteOrigin Page Builder, Contact Form 7,  ve Jetpack eklentileri ile uyumlu olup, çeviri hazırdır.

 Wordpress sosyal medya teması

CANLI DEMO << >> İNDİR

8 – Numinous

Saydam, temiz ve zarif WordPress temasıdır. Haberler, gazete, dergi, gıda, teknoloji, viral içerik web siteleri için uygun bir temadır. Duyarlı, temiz ve kolayca özelleştirilebilir SEO dostu temadır. Tema da çeviri hazırdır. 

 Wordpress sosyal medya teması

CANLI DEMO << >> İNDİR

9 – Luxury Travel

Seyahat, fotoğraf ajansları, tatil, oteller, yaşam tarzı, teknoloji ve moda siteleri için ve sosyal medya seçenekleri, sosyal ağ dünyasına girip işinizi yaymanızı kolaylaştırmaktadır.

SEO dostu, güvenli, temiz, duyarlı ve hafif tasarım sahiptir. 

 Wordpress sosyal medya teması

CANLI DEMO << >> İNDİR

10 – HB Education

Tema, basit, temiz, güzel tasarlanmış duyarlı ücresiz WordPress temasıdır. Minimal, kolay ve hızlı çok amaçlı temadır. Özellikli kaydırıcı, sosyal medya entegrasyonu olan tema WooCommerce hazırdır.

 Wordpress sosyal medya teması

CANLI DEMO << >> İNDİR

11 – Kakina

Moda, spor, el çantası, kozmetik, lüks mücevher, aksesuar, dijital, teknoloji, bilgisayar ve e-ticaret gibi siteler için çok amaçlı bir temadır.  Modern, hızlı, temiz ve SEO dostu bir temadır.

 Wordpress sosyal medya teması

CANLI DEMO << >> İNDİR

 

Yorum Yazarak Katkı Sunabilirsiniz???