Bir Hata Oluştu Lütfen Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyin?

Web sitelere reklam veren siteler
Web Sitelere Reklam Veren Siteler 10+ En Çok Kazandıran?
19 Şubat 2019
WordPress 403 Forbidden
WordPress 403 Forbidden Hatası ve 403 Hatası Çözümü?
20 Şubat 2019

Bir Hata Oluştu Lütfen Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyin?

bir hata oluştu lütfen sayfayı yenileyip tekrar deneyin

Bir Hata Oluştu Lütfen Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyin?

Worpress web sitenizde ya da blogunuzu oluştururken özelliklede temanızı kurup temanızda bir özelleştirme işlemi yaparken ‘‘ bir hata oluştu lütfen sayfayı yenileyip tekrar deneyin ’’ hatasını alıyorsanız. Çözüm için doğru yerdesiniz.

Worpdress son zamanlarda birçok yenileme yaparak kendisini geliştirmeye çalışıyor fakat yaptıkları bazı güncellemelerde değişik sorunlar ortaya çıkardığını söylesek yanlış olmaz. İşte bunlardan bir tanesi de wordpress sitenize kurduğunuz temanızla ilgili özelleştirme işlemi yaparken açtığı sorunlar.

Bu sorun tema özelleştirmesi yapanlar için bu bölümde metin ile uğraşırken aldığınız ‘‘ bir hata oluştu. Lütfen sayfayı yenileyip… ’’ hatası olabilmektedir. Bu sorunu çözmek için aşağıdaki işlemleri yaparak kurtulabilirsiniz.

Tavsiye Yazı: WordPress En İyi Güvenlik Eklentileri?

Bir Hata Oluştu Lütfen Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyin Sorunu ve Çözümü?

WordPress bir hata oluştu sorunu çözümü için yapmanız gerekenler;

1 – LiteSpeed Cache Cache eklentisini etkisiz hale getirin ve başka bir cache eklentisi kullanın. Bende bu eklenti sorun çıkarıyordu ve bu eklentiyi pasif hale getirdim başka bir eklenti kurdum bu sorundan kurtuldum.

WordPress ilk kurulumda litespeed cache eklentisi kurulu bulunmaktadır bu eklen bende sorun çıkarmaktadır. Bu eklenti yerine Türk yapımı olan bu Wp Fastest Cache önbellek eklentisini kullanmanızı tavsiye ederim. Çok güzel bir eklentidir. Aşağıdaki linke tıklayarak kurulumunu ve ayarlarını öğrenebilirsiniz.

Tavsiye Yazı: WP Fastest Cache Eklentisi Kurulumu ve Ayarları?

2 – Eğer bu cache eklentisi sorununuzu çözmüyorsa yapmanız gereken diğer bir işlem ise bütün eklentileri pasif hale getirin ve teker teker etkinleştirerek hangi eklentinin wordpress sitenizde tema özelleştirme işleminde ‘‘wordpress bir hata oluştu lütfen sayfayı yenileyip tekrar deneyin’’ hatasını veriyorsa o eklentide problem var demektir.

WordPress sitenizde bir sorun ile karşılaşırsanız kesinlikle telaş etmeyin ve kesinlikle barınma alanında bulunan dosyalarla uğraşmaya kalkmayın sitenize zarar vermeyin. Google ile sorununuzu araştırarak ya da sosyal medyada konu ile bilgili birilerine sorarak halledin. Çünkü geri dönüşü mümkün olmayan bir sorun oluşturmamış olursunuz.

Tavsiye Yazı: WordPress CSS ve JavaScript Küçültme Eklentileri | En İyiler

wpwebblogger
wpwebblogger
Wordpress, Blogger ve Seo konuları hakkında özgün ve kaliteli içerikler sunmaya çalışan, her zaman kendini yenileyen ve geliştiren bir blogger. Tüm içerikler kişisel ve tamamen bilgi amaçlıdır.

Yorum Yazarak Katkı Sunabilirsiniz???

tr Turkish
X
%d blogcu bunu beğendi: